Refinancování hypotéky

Požádejte o úvěr již dnes!

Typ úvěru:
Požádat o nabídku

Refinancování je splacení současného úvěru, úvěrem novým.

Refinancování hypotéky je velmi častým produktem, který poskytuje řada bank. V podstatě se jedná o splacení existující hypotéky prostřednictvím nového hypotečního úvěru, který je obvykle uzavírán u jiné bankovní instituce. Důvodem takové činnosti je poskytnutí jiných úvěrových podmínek, tyto jsou totiž mnohdy zpravidla výhodnější.

V praxi to znamená, že po uplynutí období fixace má každý klient právo uzavřít nový úvěr u jiné bankovní spoleènosti s tím, že tato za něj dosavadní předešlý úvěr zaplatí. Následně již klient, splácí novou hypotéku instituci, která mu poskytla nový, současný úvěr.

Hypoteka.com je specialistou na refinancování hypoték. Nabízí svým klientům výhodné akční sazby, díky svým exkluzivním smlouvám s finančními ústavy.

Výhody refinancování:

1
Snižíte své úrokové sazby
2
Získáte lepší podmínky u aktuálně výhodnější banky
3
Máte stálé platby s pevnou úrokovou sazbou

Výhody refinancování:

Nechte si porovnat váš úvěr s novými podmínkami a úrokovými sazbami. Snadno se rozhodnete, zda je refinancování chytrý tah. Vyplňte jednoduchý formulář a naši specialisté Vás budou kontaktovat. Hypoteka.com Vám pomůže využít všech možných výhod financování Vašich potřeb. Nechte banky, ať o Vás soupeří!